Shporta ime0

0.00
Në shportë janë 0 item(s) artikuj
Subtotal: 0.00
Në stok

Kremi më i mirë kundër dhimbjeve në trup SkinDoctor – Formula Klasike

5.00

Pikat kryesore të produktit

Kremi më i mirë kundër dhimbjeve në trup. Dhimbjet muskulore, dhimbjet e shpinës, dhimbjet e ndrydhjeve, mpirjeve dhe dhimbjet reumatike.

Blej tani
Kategoria:

Përshkrim

Kremi më i mirë kundër dhimbjeve në trup
SkinDoctor – Pain Relief për vetëm 5€
Lehtëson dhimbjet muskulore, dhimbjet e shpinës, dhimbjet e ndrydhjeve, mpirjeve, fibrozitin, dhimbjet reumatike, largon nauzenë, të vjellat dhe është i efektshëm edhe kundër ftohjes falë përbërësve të jashtëzakonshëm.
Është përgatitje jo e yndyrshme, lehtë aplikohet në lëkurë pa dhimbje apo djegësi.
I provuar në trupin tonë dhe të fëmijëve tonë. #iprovuar, #ideshmuar, #kunderdhimbjes, #dhimbje,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kremi më i mirë kundër dhimbjeve në trup SkinDoctor – Formula Klasike”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

x