Në stok

Senzori për mbajtje të qëndrimit të drejtë truporë për fëmijë dhe të rritur

SKU: N/A
Çmimi jonë

14.00

Pikat kryesore të produktit

Senzori për mbajtje të qëndrimit të drejtë truporë për fëmijë dhe të rritur.

Bëni qëndrim të gabuar gjatë mbajtjes së telefonit, punës në kompjuter, qëndrimit në banka shkollore apo në tavolinën e punës dhe si pasojë shpina apo qafa e juaj janë shtrembëruar ose japin dhimbje. Zgjidhja qëndron tek senzori i zgjuar i cili nuk ju lejon që të përkuleni keq apo përtej shkallës së lejuar.

Sasia:
Blej tani

Përshkrim

Senzori për mbajtje të qëndrimit të drejtë truporë për fëmijë dhe të rritur.

Bëni qëndrim të gabuar gjatë mbajtjes së telefonit, punës në kompjuter, qëndrimit në banka shkollore apo në tavolinën e punës dhe si pasojë shpina apo qafa e juaj janë shtrembëruar ose japin dhimbje. Zgjidhja qëndron tek senzori i zgjuar i cili nuk ju lejon që të përkuleni keq apo përtej shkallës së lejuar.

Teknologji inovative e ndjeshmërisë
Asnjë korrigjues tjetër i sjelljes nuk vjen me një sensor që zbulon këndin e pjesës së sipërme të shpinës. Alarmi aktivizohet sapo përkulja juaj ta bëj këndin e shpinës në 25 °.

 

Përkujtimi me vibrim
Kur shpina juaj fillon të lakohet dhe shpatullat anohen përpara, pajisja do të lëshojë një alarm vibrues për t’ju kujtuar të qëndroni ose të rrini drejt. Visheni për të paktën 2 orë në ditë për 21 ditë për të formuar zakone të mira të sjelljes dhe të qëndrimit të drejtë trupor.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Senzori për mbajtje të qëndrimit të drejtë truporë për fëmijë dhe të rritur”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *