Shporta ime0

0.00
Në shportë janë 0 item(s) artikuj
Subtotal: 0.00
-50%
Në stok

Mjaltë për potencë për meshkuj dhe femra – Epimedium Macun 43g

7.99

Pikat kryesore të produktit

Mjaltë për nxitje të potencës tek femrat dhe meshkujt. Nxitës për marrëdhënie intime intensive. Zgjatë kohën e marrëdhënies intime. Shton suksesin dhe efektin e pjellorisë

Blej tani

Përshkrim

Përzierje ideale për përdorim nga femrat dhe meshkujt
Nxitës për marrëdhënie intime intensive
Zgjatë kohën e marrëdhënies intime
Mundëson rritjen e numrit të marrëdhënieve
Shton suksesin dhe efektin e pjellorisë

Ky lloj i mjaltit e përmirëson dëshirën për marrëdhënie në të dy gjinitë si te meshkujt ashtu dhe te femrat. Përmirëson performancën për marrëdhënie intime dhe siguron ejakulim të vonuar tek meshkujt.

Disa nga efektet e përdorimit të mjaltës Epimedium janë:

-100 % afrodiziak natyral
-Ka efekt brenda 45 minutash

Tek femrat:

– Maksimizon dëshirën për marërdhënie intime
– Redukton frikën dhe ankthin
– Inkurajon relaksim dhe kënaqësi
– Rrit epshin
– Përmirëson prodhimin e estrogjenit
– Zgjidh problemin e thatësisë vaginale
– Rrit kënaqësinë seksuale
– Rrit sekretimin vaginal

Te meshkujt:

-Zgjidh paaftësinë tek meshkujt
– Mundëson marrëdhënie intime më të shpeshta
– Ofron ereksione të fuqishme
– Rrit performancën
– Ofron një efekt vonues të ejakulimit
– Zgjat kohëzgjatjen e paralojës
– Rrit frekuencën e marrëdhënieve intime
– Rrit shkallën e fekondimit
– Rrit numrin e spermatozoidëve

Përdorimi: Rekomandohet të përdoret një lugë e mesme. Para përdorimit, përziejeni mirë mjaltën. Pas 20-40 minutash përdorimi do të filloni t’i shihni efektet.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mjaltë për potencë për meshkuj dhe femra – Epimedium Macun 43g”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

x