Në stok

Kremi më i mirë kundër dhimbjeve në trup SkinDoctor – Formula e Avancuar

SKU: N/A
Produkt nga: Skin Doctor
Çmimi jonë

5.00

Pikat kryesore të produktit

Kremi më i mirë kundër dhimbjeve në trup. Dhimbjet muskulore, dhimbjet e shpinës, dhimbjet e ndrydhjeve, mpirjeve dhe dhimbjet reumatike.

Sasia:
Blej tani
Kategoria:

Përshkrim

Kremi më i mirë kundër dhimbjeve në trup
SkinDoctor – Pain Relief për vetëm 5€
Lehtëson dhimbjet muskulore, dhimbjet e shpinës, dhimbjet e ndrydhjeve, mpirjeve, fibrozitin, dhimbjet reumatike, largon nauzenë, të vjellat dhe është i efektshëm edhe kundër ftohjes falë përbërësve të jashtëzakonshëm.
Është përgatitje jo e yndyrshme, lehtë aplikohet në lëkurë pa dhimbje apo djegësi.
I provuar në trupin tonë dhe të fëmijëve tonë. #iprovuar, #ideshmuar, #kunderdhimbjes, #dhimbje,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kremi më i mirë kundër dhimbjeve në trup SkinDoctor – Formula e Avancuar”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

x