Skutera dhe trotineta elektrik

Skuteri Elektrik RKS MT 3, EEC, EURO5, 2600W, 2021 | Konkurrenti i skuterëve me benzinë

Çmimi origjinal qe: €1,999.00.Çmimi i tanishëm është: €1,599.00.
Quick View Krahaso

Skuteri Elektrik RKS GT 5, EEC, EURO5, 2000W, 2021

Çmimi origjinal qe: €1,500.00.Çmimi i tanishëm është: €1,349.00.
Quick View Krahaso
Nuk ka stok
-14%
Quick View

Skuter Elektrik RKS Elegant EEC, EURO5, 350W, 2021

Çmimi origjinal qe: €799.00.Çmimi i tanishëm është: €689.00.
Nuk ka stok
-14%
Quick View

Skuter Elektrik RKS Ecotech EEC, EURO5, 350W, 2021

Çmimi origjinal qe: €699.00.Çmimi i tanishëm është: €599.00.

Trotinet Elektrik Volta VT1, Max 550W,

Çmimi origjinal qe: €440.00.Çmimi i tanishëm është: €329.00.
Quick View Krahaso

Blej sipas kategorive

Bukuri & Kozmetikë

32 Products
organic cosmetic 100

Kamera të sigurisë

10 Products
c-8

Kujdesi personal

18 Products
Kujdesi personal 150

Makina pune

32 Products
cat-61

Ora dore

22 Products
ORA DORE 150

Shëndet

31 Products

Teknologji

16 Products
laptop

Telefona & Tableta

0 Products
Telefona Tableta 150

Telefona dhe Tableta

Dëgjuese profesionale për gaming me anulim të zhurmës – Onikuma K9 Gaming Headset

Çmimi origjinal qe: €40.00.Çmimi i tanishëm është: €20.99.
Quick View Krahaso

Dëgjuese profesionale për gaming me anulim të zhurmës – Onikuma K15 Gaming Headset

Çmimi origjinal qe: €40.00.Çmimi i tanishëm është: €21.99.
Quick View Krahaso

Kompleti i bitave për dado 14 pjesë

6.50
Quick View Krahaso

Kompleti kompakt i kaçavidës me vazhduese elastike me 58 bita, një set që zëvëndëson një grup të tërë veglash

Çmimi origjinal qe: €23.00.Çmimi i tanishëm është: €14.99.
Quick View Krahaso

Komplet kaçavidash precize 26 copë me kapëse magnetike dhe zgjatuese. Për telefona, pajisje elektronike, syze, ora, kompjutera

Çmimi origjinal qe: €23.00.Çmimi i tanishëm është: €11.99.
Quick View Krahaso

Komplet kaçavidash precize Horusdy 14 copë, për telefona, pajisje elektronike, syze, ora, kompjutera

Çmimi origjinal qe: €23.00.Çmimi i tanishëm është: €9.99.
Quick View Krahaso
Ofertë: Transporti falas, për çdo porosi me më shumë se “4 Artikuj” Shënoni kodin e kuponit! 4Plus

Bukuri dhe Kozmetikë

Makinë për rrojë dhe qethje precize, për fytyrë, hundë, vesh, qafë etj Geemy GM-3106

Çmimi origjinal qe: €20.00.Çmimi i tanishëm është: €9.99.
Quick View Krahaso

Krem kolagjen me Vitaminë E, ideale për stinën e vjeshtës

5.00
Quick View Krahaso

Hemani vaj i farës së zezë 125ml & mënyra e përdorimit për 51 sëmundje

Çmimi origjinal qe: €9.00.Çmimi i tanishëm është: €4.99.
Quick View Krahaso

Vazolinë Hemani nga fara e zezë

Çmimi origjinal qe: €8.00.Çmimi i tanishëm është: €3.99.
Quick View Krahaso

Vazolinë Hemani Aloe Vera

Çmimi origjinal qe: €8.00.Çmimi i tanishëm është: €3.99.
Quick View Krahaso

Makinë profesionale e flokëve dhe e rrojës – Skulpturë

19.99
Quick View Krahaso

Dëgjuese wireless për telefona AirBud2

Çmimi origjinal qe: €16.00.Çmimi i tanishëm është: €10.00.
Quick View Krahaso

Dëgjuese wireless për telefona SPORT Wireless TWS-4, kompatibile me telefona Android dhe iPhone

Çmimi origjinal qe: €20.00.Çmimi i tanishëm është: €11.99.
Quick View Krahaso

Dëgjuese wireless me mikrofon për telefona Realme TWS- T12, kompatibile me telefona Android dhe iPhone

Çmimi origjinal qe: €24.00.Çmimi i tanishëm është: €14.00.
Quick View Krahaso

Korsetë me efekt saune, bën mbështetje të trupit, reduktim të belit, djegie të dhjamit

10.00
Quick View Krahaso

Shirit për bel (m/f) për formim trupi, reduktim beli, dhimbje shpine, djegie të dhjamit

5.00
Quick View Krahaso

Dëgjuese wireless për telefona Buds+, kompatibile me telefona Android dhe iPhone

Çmimi origjinal qe: €40.00.Çmimi i tanishëm është: €19.00.
Quick View Krahaso

Kufje wireless për telefona Buds Live, kompatibile me telefona Android dhe iPhone me anulues të zhurmës

Çmimi origjinal qe: €79.00.Çmimi i tanishëm është: €19.99.
Quick View Krahaso

Më të shiturat

Telefon Xiaomi Poco M3 4GB RAM | 128GB | Kamerë 48MP

Çmimi origjinal qe: €270.00.Çmimi i tanishëm është: €169.00.

Xiaomi Redmi 9A

150.00

Xiaomi Mi 10T 5G 8GB RAM, 128GB Memorie, 64MP Kamerë

Çmimi origjinal qe: €499.00.Çmimi i tanishëm është: €389.00.

Samsung Galaxy A01 Core

Çmimi origjinal qe: €109.00.Çmimi i tanishëm është: €80.00.

Samsung Galaxy A02s, 3GB RAM, telefon ultra ekonomik

Çmimi origjinal qe: €160.00.Çmimi i tanishëm është: €145.00.

Më të shikuarat

PlayStation 4 Dualshock Wireless Bluetooth Kontroller – Përputhet me PS4, Mobil dhe PC

28.99

Samsung Galaxy A01 Core

Çmimi origjinal qe: €109.00.Çmimi i tanishëm është: €80.00.

ÇAJ MATCHA – Çaj për energji, koncentrim dhe dobësim

8.00

Dëgjuese Realme-7 Wireless & microSD

Çmimi origjinal qe: €15.00.Çmimi i tanishëm është: €10.00.

Set me 4 kamera sigurie pa tela, me WIFI, 5G, Full HD, me WIFI NVR

149.00

Xiaomi Redmi 9A

150.00

Shikuar së fundmi

shih të gjitha

PlayStation 4 Dualshock Wireless Bluetooth Kontroller – Përputhet me PS4, Mobil dhe PC

28.99
Quick View Krahaso

Samsung Galaxy A01 Core

Çmimi origjinal qe: €109.00.Çmimi i tanishëm është: €80.00.
Quick View Krahaso

ÇAJ MATCHA – Çaj për energji, koncentrim dhe dobësim

8.00
Quick View Krahaso

Dëgjuese Realme-7 Wireless & microSD

Çmimi origjinal qe: €15.00.Çmimi i tanishëm është: €10.00.
Quick View Krahaso

Set me 4 kamera sigurie pa tela, me WIFI, 5G, Full HD, me WIFI NVR

149.00
Quick View Krahaso

Xiaomi Redmi 9A

150.00
Quick View Krahaso