Shporta ime0

0.00
Në shportë janë 0 item(s) artikuj
Subtotal: 0.00
Në stok

Serumi për trajtim të shenjave, vragëve, plagëve, strijave, dëmtimet që lënë aknet dhe qepja pas intervenimeve

5.00

Pikat kryesore të produktit

Serumi për trajtim të shenjave, vragëve, plagëve, strijave, dëmtimet që lënë aknet dhe qepja pas intervenimeve.

I përbërë nga gjalpë kakao, vitamina E dhe vaji i mëlçisë së peshkaqenit, i mundësojnë t’i zvogëlon në mënyrë efektive çdo lloj plage.

Scar Serum arrin shpejt dhe thellë në lëkurë duke eliminuar çdo lloj qarje të lëkurës.

Blej tani

Përshkrim

Serumi për trajtim të shenjave, vragëve, plagëve, strijave, dëmtimet që lënë aknet dhe qepja pas intervenimeve.

I përbërë nga gjalpë kakao, vitamina E dhe vaji i mëlçisë së peshkaqenit, i mundësojnë t’i zvogëlon në mënyrë efektive çdo lloj plage.

Gjalpi i kakaos është një lagështues i lartë, i rekomanduar për të zvogëluar shenjat e vogla dhe të mëdha të plagëve.

Vitamina E – si një antioxidant i fuqishëm, është e dobishme në reduktimin e plagëve dhe njihet si vitamina më efektive për lëkurën.

Scar Serum arrin shpejt dhe thellë në lëkurë duke eliminuar çdo lloj qarje të lëkurës.

Dobitë:

Ndihmon të zvogëlohen matricat brenda lëkurës
Ndihmon në eliminimin e strijave (qarjeve të lëkurës pas shtatzënisë)
Ndihmon kurimin e vendeve ku dalin aknet, liat, zhuga etj
Ndihmon në kurimin e plagëve të rënda dhe të lehta
Ndihmon në riaktivizimin e qelizave të vdekura që ndihmojnë lëkurën të freskohet.
Rrit imunitetin e lëkurës
Rrit vitaminat e lëkurës
Hidraton lëkurën
Rigjallëron lëkurën
Rinon lëkurën.
Përdorimi:

Pasi ta pastroni me sapun të farës së zezë pjesën e lëkurës, shtypeni butonin e Scar Serum mbi atë pjes 2 deri 3 herë dhe më pas i bëni masazh dhe lereni të qetësohet.

Përdoreni në këtë mënyrë 2 deri 3 herë në ditë.

Është i destinuar vetëm për plagët e hapuara dhe vetëm për përdorim të jashtëm.

Vërejtje: Nëse keni skuqje, ndërpreni dhe përdoreni 1 ditë po 1 ditë jo.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Serumi për trajtim të shenjave, vragëve, plagëve, strijave, dëmtimet që lënë aknet dhe qepja pas intervenimeve”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

x