Në stok

TouchMe Shampo bisht kali për flokë të reja dhe kundër rënies së flokëve

SKU: N/A
Produkt nga: Hemani
Çmimi jonë

5.00

Pikat kryesore të produktit

Shampo bisht kali për flokë të reja dhe kundër rënies së flokëve, 350ml, 5€
Shampo bisht kali forcon flokët e dëmtuar, rigjallëron flokët që nuk rriten dhe pengon rënien e flokëve.
Ky shampo mban flokët e shëndetshëm, u jep shkëlqim dhe parandalon zbokthin.
Përdorimi:
Aplikoni një masë shampoje tek flokët tuaja të lagura dhe shkumojini. Shpëlajini dhe thajini me peshqir.
Sasia:
Blej tani

Përshkrim

Shampo bisht kali për flokë të reja dhe kundër rënies së flokëve, 350ml, 5€
Shampo bisht kali forcon flokët e dëmtuar, rigjallëron flokët që nuk rriten dhe pengon rënien e flokëve.
Ky shampo mban flokët e shëndetshëm, u jep shkëlqim dhe parandalon zbokthin.
Përdorimi:
Aplikoni një masë shampoje tek flokët tuaja të lagura dhe shkumojini. Shpëlajini dhe thajini me peshqir.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “TouchMe Shampo bisht kali për flokë të reja dhe kundër rënies së flokëve”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *