Shporta ime0

0.00
Në shportë janë 0 item(s) artikuj
Subtotal: 0.00
Në stok

Krem për të lehtësuar ekzemën

6.00

Pikat kryesore të produktit

Krem për të lehtësuar ekzemën,
Kremi hidratues Eczema Relief është një formulë 100% natyrale që lehtëson ekzemën gjatë aplikimit të rregullt dhe është provuar i efektshëm pozitivisht për një kohë të shkurtër.
Lehtëson kruarjet, zvogëlon inflamacionin, e rrit lagështinë.
Blej tani

Përshkrim

Krem për të lehtësuar ekzemën,
Kremi hidratues Eczema Relief është një formulë 100% natyrale që lehtëson ekzemën gjatë aplikimit të rregullt dhe është provuar i efektshëm pozitivisht për një kohë të shkurtër.
Lehtëson kruarjet, zvogëlon inflamacionin, e rrit lagështinë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Krem për të lehtësuar ekzemën”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

x