Shporta ime0

0.00
Në shportë janë 0 item(s) artikuj
Subtotal: 0.00
Në stok

Aloe Vera Gell 98%, për fytyrë, duar, plagë, akne, njolla, flokë, për fëmijë & të rritur

4.00

Pikat kryesore të produktit

Aloe Vera Gell 98%
Aloe Vera është e dobishme për kujdes flokësh.
Njolla dhe puçrra në fytyrë.
Trajtim aknesh
Harmonizim të makeup-it
Për lagështi të duarve dhe fytyrës
Për mirëmbajtje të fytyrës pas rruajtjes.

Blej tani

Përshkrim

Aloe Vera Gell 98%
Aloe Vera është e dobishme për kujdes flokësh.
Njolla dhe puçrra në fytyrë.
Trajtim aknesh
Harmonizim të makeup-it
Për lagështi të duarve dhe fytyrës
Për mirëmbajtje të fytyrës pas rruajtjes.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Aloe Vera Gell 98%, për fytyrë, duar, plagë, akne, njolla, flokë, për fëmijë & të rritur”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

x