Shporta ime0

0.00
Në shportë janë 0 item(s) artikuj
Subtotal: 0.00
Në stok

Constanta – Krem kundër rrudhave me përbërje të mukusit të kërmillit

15.00

Pikat kryesore të produktit

Me përdorim të rregullt, lëkura juaj do të jetë më e ndritshme, me tonus më të fortë dhe do të rifitojë lëmueshmërinë dhe butësinë e saj.
Mukusi i kërmillit është jashtëzakonisht i efektshëm për rigjenerimin e lëkurës dhe e ndihmon lëkurën e dëmtuar të kthehet në normalitet.
Blej tani

Përshkrim

Kremi i kërmijve CONSTANTA:
Ju bën lëkurën të ndriçuar.
E mban lëkurën të hidratuar, të butë, dhe të freskët.
Me përdorim të rregullt, lëkura juaj do të jetë më e ndritshme, me tonus më të fortë dhe do të rifitojë lëmueshmërinë dhe butësinë e saj.
Mukusi i kërmillit është jashtëzakonisht i efektshëm për rigjenerimin e lëkurës dhe e ndihmon lëkurën e dëmtuar të kthehet në normalitet.
Udhëzimet për përdorim:
Vendosni butësisht kremin e kërmijve CONSTANTA në fytyrë dhe qafë të pastruar plotësisht. Aplikoni rregullisht çdo mëngjes dhe mbrëmje për rezultat më të mirë.
I testuar dermatologjikisht, nën kontroll të vazhdueshëm të efikasitetit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Constanta – Krem kundër rrudhave me përbërje të mukusit të kërmillit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

x