Në stok

Çaji atom, nga xhenxhefili, galangale, karanfil, pimenta, piper i zi, kanellë, shegë dhe arrë

SKU: N/A
Çmimi jonë

3.00

Pikat kryesore të produktit

Çaji atom, nga xhenxhefili, galangale, karanfil, pimenta, piper i zi, kanellë, shegë dhe arrë.

Çaji atom për dhimbje dhe inflamacione të fytit dhe mushkërive, për rritje imuniteti, detoksikim të trupit.

Sasia:
Blej tani
Kategoria:

Përshkrim

Çaji atom, nga xhenxhefili, galangale, karanfil, pimenta, piper i zi, kanellë, shegë dhe arrë.

Çaji atom për dhimbje dhe inflamacione të fytit dhe mushkërive, për rritje imuniteti, detoksikim të trupit.

🌿ÇAJ ATOM🌿
➡️ Kundër gripit
💎Dobitë💎
📍Trajtim natyral për dhimbjet e fytit.
📍Mbron organizmin nga një numër i madh i sëmundjeve duke rritur rezistencën e trupit.
📍Është një nga mbrojtësit më të mirë kundra astmës.
📍Çliron mushkëritë.
📍Rregullon qarkullimin e gjakut.
📍Jep energji trupit.
📍Kuron Bajamet.
📍Kundër inflamacioneve.
📍Trajton problemet e mushkërive.
📍Forcon imunitetin.
📍Largon gëlbazën.
👉Permbajtja
– Xhenxhefil
– Khulixhan
– Shafran Indian
– Karanfil
– Pimenta
– Biber i zi
– Kanelle
– Hibiskus
– Sheqeri Kristalizuar
– Uje i distiluar.
👇Përdorimi👇
Në ujë të vëluar hidhni 2 kokrra dhe përziheni. Sipas dëshirës mund të shtoni mjaltë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Çaji atom, nga xhenxhefili, galangale, karanfil, pimenta, piper i zi, kanellë, shegë dhe arrë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

x