Në stok

Roushun krem kundër rënies së flokëve dhe për flokë të reja

SKU: N/A
Çmimi jonë

4.00

Pikat kryesore të produktit

Krem kundër rënies së flokëve dhe për flokë të reja.
Produkt natyral nga xhinsengu dhe vaji i qimeve të kalit…

Mundëson rritjen e flokëve, daljen e flokëve të reja, lufton zbokthin, mundëson zgjatjen e mirë të flokëve dhe i bën flokët e forta.

Sasia:
Blej tani

Përshkrim

Krem kundër rënies së flokëve dhe për flokë të reja.
Produkt natyral nga xhinsengu dhe vaji i qimeve të kalit…
Ky krem ju mundëson t’i hidratoni dhe t’i ajrosni flokët tuaj me trajtimin e maskës së ekstraktuar nga bishti i kalit dhe ginseng. Kjo maskë është krijuar posaçërisht për të mbrojtur flokët nga rënia!
Kjo maskë është një përkujdesje tepër e veçantë për flokët tuaj, pasi forcon rrënjët dhe boshtin e flokëve e njëkohësisht stimulon rritjen e tyre dhe daljen e rrënjëve të reja.

Pra dobitë janë: rritja e flokëve, dalja e flokëve të reja, luftimi i zbokthit, zgjatja e mirë e flokëve dhe i bën flokët e forta.

Përdorimi:
Lani flokët, thani flokët në masën 60%, aplikoni kremin nëpër flokë dhe skalp, lëreni për 15-20 minuta, lani me shampo kundër rënies së flokëve Roshun Shampo, thani flokët deri në 90%.
Lani flokët me shampo bimore efektive kundër rënies së flokëve. Thajini me peshqir të pastër pambuku dhe aplikoni maskën.
Masazhojini flokët dhe skalpin butësisht me mollëzat e gishtërinjve dhe lëreni maskën të veprojë për rreth 15-20 minuta.
Më pas lajini sërish me shampon bimore dhe thajini me peshqir (jo me tharëse flokësh).

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Roushun krem kundër rënies së flokëve dhe për flokë të reja”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

x