Shporta ime0

0.00
Në shportë janë 0 item(s) artikuj
Subtotal: 0.00
-33%
Në stok

Dëgjuese Realme-7 Wireless & microSD

10.00

Pikat kryesore të produktit

Kompatibile me çdo telefon ose pajisje me Bluetooth.

Dëgjuese dhe mikrofon. Lexues i audiove nga kartela microSD. Bluetooth 5.0. Rimbushëse. Cilësia e zërit HD. Waterproof. Magnetike. Rangu i wireless: 10m. Bass të fortë
Kontrolluesin, para prapa. Rregullim të nivelit të zërit.

Blej tani

Përshkrim

Kompatibile me çdo telefon ose pajisje me Bluetooth.

Dëgjuese dhe mikrofon
Lexues i audiove nga kartela microSD
Bluetooth 5.0
Rimbushëse
Cilësia e zërit HD
Waterproof
Magnetike
Rangu i wireless: 10m
Bass të fortë
Kontrolluesin, para prapa
Rregullim të nivelit të zërit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dëgjuese Realme-7 Wireless & microSD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

x