-17%
Në stok

Skuteri Elektrik RKS MT 3, EEC, EURO5, 2600W, 2021 | Konkurrenti i skuterëve me benzinë

SKU: N/A
Produkt nga: RKS
Çmimi jonë

1,499.00

Pikat kryesore të produktit

Skuteri Elektrik nga brendi RKS, modeli MT – 3 | Konkurrenti i skuterëve me benzinë. Me një dizajn tërheqës për sytë dhe me një motor superiorë, MT-3 është skuter lider në klasën e tij, e-skuteri me performancën më superiore, më luksoz dhe më cilësorë.

I Prodhuar me standardin më të lartë të cilësisë dhe sigurisë EURO5. Viti i prodhimit 2021. Ky skuter nuk ka nevojë për regjistrim, nuk ka nevojë për patent shoferë, nuk ka nevojë për derivate.

Dizajni i tij është shumë tërheqës për sytë

Falë linjave të tij moderne, ai do të jetë në qendër të vëmendjes në të gjitha udhëtimet tuaja. Me modelin MT-3, do të vini re në shikim të parë që eleganca plotëson thjeshtësinë. Falë sensorit të dritave, dritat tuaja do të ndizen automatikisht në errësirë.

Karakteristika Superiore teknike 
MT -3 është lider në klasën e tij të skuterëve elektrik, MT-3 nuk është vetëm një kandidat për performancë superiore por edhe e-skuteri më luksoz dhe më cilësor në treg.

Paneli dixhital i ekranit
MT-3 është një model i përshtatshëm, dhe që lehtë zotërohet dhe vozitet pa pasur fare eksperiencë… Paneli i instrumenteve ju mundëson t’i ndiqni të gjitha detajet e ngasjes dhe gjendjen e motorit. Dizajni kompakt MT-3 me modelin e tij elegant të trupit, me vendet për ngasje të dy pasagjerëve, me dy hapësira për ruajtje të gjërave, me vendmbushës të telefonit, dhe me vendet e bagazhit e bëjnë jashtëzakonisht të dobishëm.

 

Karakteristikat teknike

Motori: 2600W (Fuqi nominale), deri në 5000W

Shpejtësia maksimale 55-60 km/h.

Distanca që mund ta përshkruani me një mbushje të baterisë: 60-80km.

Bateria: 6 Bateri | 72V 24A

Lloji i baterise: Teknologjia e fundit e baterive Graphene, me jetëgjatësi 10 vjeçare. Bateritë Graphene janë shumë më superiore se Litium.

Pesha maksimale 264kg

Dimensionet 1900 x 725 x 1130mm

Ngjyrat: Grey (Gold), e kuqe dhe e bardhë.

Viti i prodhimit: 2021

Vendi i prodhimit: Turqi

Doganuar ✔.

Me librezë ✔

Alarm ✔.

Çelës me kontrollor nga distanca ✔.

Vend-mbushës dhe vend-mbajtës për telefon ✔.

Sensor automatik për drita ✔.

Sinjalizues ✔.

Marrsh digjital me 3 shpejtësi ✔.

Bagazh nën ulëse me siguresë ✔.

Teknologjia e dritave LED ✔.

Sasia:
Blej tani

Përshkrim

Skuteri Elektrik nga brendi RKS, modeli MT – 3 | Konkurrenti i skuterëve me benzinë. Me një dizajn tërheqës për sytë dhe me një motor superiorë, MT-3 është skuter lider në klasën e tij, e-skuteri me performancën më superiore, më luksoz dhe më cilësorë.

I Prodhuar me standardin më të lartë të cilësisë dhe sigurisë EURO5. Viti i prodhimit 2021. Ky skuter nuk ka nevojë për regjistrim, nuk ka nevojë për patent shoferë, nuk ka nevojë për derivate.

Dizajni i tij është shumë tërheqës për sytë

Falë linjave të tij moderne, ai do të jetë në qendër të vëmendjes në të gjitha udhëtimet tuaja. Me modelin MT-3, do të vini re në shikim të parë që eleganca plotëson thjeshtësinë. Falë sensorit të dritave, dritat tuaja do të ndizen automatikisht në errësirë.

Karakteristika Superiore teknike 
MT -3 është lider në klasën e tij të skuterëve elektrik, MT-3 nuk është vetëm një kandidat për performancë superiore por edhe e-skuteri më luksoz dhe më cilësor në treg.

Paneli dixhital i ekranit
MT-3 është një model i përshtatshëm, dhe që lehtë zotërohet dhe vozitet pa pasur fare eksperiencë… Paneli i instrumenteve ju mundëson t’i ndiqni të gjitha detajet e ngasjes dhe gjendjen e motorit. Dizajni kompakt MT-3 me modelin e tij elegant të trupit, me vendet për ngasje të dy pasagjerëve, me dy hapësira për ruajtje të gjërave, me vendmbushës të telefonit, dhe me vendet e bagazhit e bëjnë jashtëzakonisht të dobishëm.

 

Karakteristikat teknike

Motori: 2600W (Fuqi nominale), deri në 5000W

Shpejtësia maksimale 55-60 km/h.

Distanca që mund ta përshkruani me një mbushje të baterisë: 60-80km.

Bateria: 6 Bateri | 72V 24A

Lloji i baterise: Teknologjia e fundit e baterive Graphene, me jetëgjatësi 10 vjeçare. Bateritë Graphene janë shumë më superiore se Litium.

Pesha maksimale 264kg

Dimensionet 1900 x 725 x 1130mm

Ngjyrat: Grey (Gold), e kuqe dhe e bardhë.

Viti i prodhimit: 2021

Vendi i prodhimit: Turqi

Doganuar ✔.

Me librezë ✔

Alarm ✔.

Treger ✔.

Çelës me kontrollor nga distanca ✔.

Vend-mbushës dhe vend-mbajtës për telefon ✔.

Sensor automatik për drita ✔.

Sinjalizues ✔.

Marrsh digjital me 3 shpejtësi ✔.

Bagazh nën ulëse me siguresë ✔.

Teknologjia e dritave LED ✔.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Skuteri Elektrik RKS MT 3, EEC, EURO5, 2600W, 2021 | Konkurrenti i skuterëve me benzinë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

x