Shporta ime0

0.00
Në shportë janë 0 item(s) artikuj
Subtotal: 0.00
-27%
Në stok

Samsung Galaxy A01 Core

80.00

Pikat kryesore të produktit

Samsung Galaxy A01 Core, Telefon i lirë që të kryen punë dhe veç 80€ i pagun.

Blej tani
Kategoria:

Përshkrim

DIZAJNI
Tipi i Telefonit Smart phone
Sistemi operativ Android 10 (Go edition)
Dimensionet 141.7 x 67.5 x 8.6 mm (5.58 x 2.66 x 0.34 in)
EKRANI
Madhësia fizike 5.3 inches
Rezolucioni 720 x 1480 pixels
KAMERA
Kamera 8 megapixels
Video inçizimi [email protected]
Kamera përpara 5 megapixels
BATERIA
Bisedë
Kapaciteti i Baterisë 3000 mAh
Me lojëra
Tipi i Baterisë Li-Ion
TEKNOLOGJIA
Rrjeti 2G GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 – SIM 1 & SIM 2 (dual-SIM model only)
Rrjeti 3G HSDPA 850 / 900 / 2100
Rrjeti 4G LTE 1, 3, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41
HARDUERI
Procesori Quad-core 1.5 GHz Cortex-A53
Memoria e sistemit (RAM) 1 GB RAM
Kapaciteti (hapësira) 16 GB
Kapaciteti maksimal që përdoret nga shfrytëzuesi
Kartela për memorie microSDXC (dedicated slot)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Samsung Galaxy A01 Core”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

x