-42%
Në stok

Dëgjuese wireless me mikrofon për telefona Realme TWS- T12, kompatibile me telefona Android dhe iPhone

SKU: N/A
Çmimi jonë

14.00

Pikat kryesore të produktit

Dëgjuese wireless me mikrofon për telefona Realme TWS- T12. Kompatibile me telefona Android dhe iPhone. Çiftohet me pajisje inteligjente përmes Bluetooth.

Sasia:
Blej tani

Përshkrim

Dëgjuese wireless me mikrofon për telefona Realme TWS- T12

Kompatibile me telefona Android dhe iPhone
Çiftohet me pajisje inteligjente përmes Bluetooth.

Përshtatet tamam për veshin tuaj.
Madhësi që i përshtatin majat e dëgjuesve për veshin tuaj, ato sigurojnë një përshtatje sa më të rehatshme.

Praktike dhe elegante 

Dizajni i tyre unik i bën ato shumë praktike por njëkohësisht edhe shumë elegante.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dëgjuese wireless me mikrofon për telefona Realme TWS- T12, kompatibile me telefona Android dhe iPhone”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *