Shporta ime0

0.00
Në shportë janë 0 item(s) artikuj
Subtotal: 0.00
Në stok

Krem kolagjen me Vitaminë E, ideale për stinën e vjeshtës

5.00

Blej tani
Kategoria:

Përshkrim

Krem Kolagjen me Vitaminë E
Ideale për stinen e vjeshtës atëher kur lëkura është më e ndjeshme..
Ofroi fytyrës hidratim dhe pastërti me Krem Bio me Vitaminë E
Sasia:100gr
-Sot është trendi që femrat të duken bukurë dhe pa rrudha, andaj ekspertet kanë vërtetuar se Vitamina E është Ideale kunder rrudhave , shenjave dhe vrazhdësisë së fytyrës.
-Ata kanë shtuar se nuk mund të ketë një lëkurë femrore pamjen e bukurë dhe rinore pa Vitaminen E.
-Thuaj lamtumirë rrudhave me Collegen Vitamina E.
-Vitamina E e ushqen fytyren me të gjitha kërkesat që ka ajo duke rinuar lëkuren në mënyrë të menjehershme.
Vitamina E hidraton lëkuren
Jep lëkures elasticitet
Largon të gjitha shenja në fytyrë
Ndihmon në zhdukjen e qelizave të vdekura
Pastron dhe mbron fyryrën nga pluhuri
Përmban minerale të dobishme për fytyrë
PËRDORIMI:
Në fytyrë të pastër e vendosni mëngjes dhe mbrëmje.
Porosit tani…

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Krem kolagjen me Vitaminë E, ideale për stinën e vjeshtës”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

x