Shporta ime0

0.00
Në shportë janë 0 item(s) artikuj
Subtotal: 0.00
Në stok

Set me 4 kamera sigurie pa tela, me WIFI, 5G, Full HD, me WIFI NVR

149.00

Pikat kryesore të produktit

Funksioni i detektimit të lëvizjes.
Cilësi e lartë e regjistrimit të videos.
Menu në anglisht.
Kontrollimi nga NVR me televizion, nga telefonat mobil dhe nga kompjuteri.

Blej tani

Përshkrim

Funksioni i detektimit të lëvizjes.
Cilësi e lartë e regjistrimit të videos.
Menu në anglisht.
Dalja e videos:

1 Port VGA 

1 Port i rrjetit WAN

1 Port i HDMI :

USB porta: 2 porta USB 2.0

Formati i ruajtjes së të dhënave: HDD / e-sata / USB (Nuk përfshihen në paketim)

Lidhja në distancë përmes telefonit mbështetës APP

Furnizimi me energji elektrike: 5v 2a

Madhësia: 255mm × 205mm × 40mm,

 

Specifikimet e kamerës:

Rezolucioni: 720p
H. 264 Kodim i Avancuar
Sistemi optik i qëndrueshëm 6mm
Mbështetja e Protokollit ONVIF

I përshtatshëm për përdorim të jashtëm dhe të brendshëm
Lidhje pa tel wifi
Furnizimi me energji elektrike: 12V DC
Madhësia: 165mm * 62mm * 62mm
Pesha: 0,5 kg

Përmbajtja:

1x dekodues NVR

4x Kamera

1x 12Volt 2A adapter për furnizim me energji elektrike (për nvr) 

4x 12Volt 1A furnizime me energji (për kamera)

1x Maus USB

4x Adaptera për furnizim të kamerave me energji

1x manual udhëzimi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set me 4 kamera sigurie pa tela, me WIFI, 5G, Full HD, me WIFI NVR”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

x