Shporta ime0

0.00
Në shportë janë 0 item(s) artikuj
Subtotal: 0.00
-50%
Në stok

Vakumi i Poreve të Fytyrës DermaSuction për nxjerrjen e kokave të zeza dhe pastrimin e puçrrave

15.00

Pikat kryesore të produktit

Vakumi i Poreve të Fytyrës DermaSuction, mundëson nxjerrjen e kokave të zeza, pastron poret butësisht, pa dhimbje, pa shtrydhje.
REDUKTON KOKAT E ZEZA DHE PA PASTËRTITË: heqja e puçrrave mund të jetë një detyrë shqetësuese, por me përdorimin e DermaSuction nuk është. Butësisht i heq papastërtitë dhe pikat e zeza nga poret pa i shtrydhur.
Blej tani

Përshkrim

Vakumi i Poreve të Fytyrës DermaSuction, mundëson nxjerrjen e kokave të zeza, pastron poret butësisht, pa dhimbje, pa shtrydhje.
REDUKTON KOKAT E ZEZA DHE PA PASTËRTITË: heqja e puçrrave mund të jetë një detyrë shqetësuese, por me përdorimin e DermaSuction nuk është. Butësisht i heq papastërtitë dhe pikat e zeza nga poret pa i shtrydhur.
VAKUM I FUQISHËM I POREVE: mjeti thithës i heq butësisht pikat e zeza për një trajtim bukurie të padëmshëm dhe në kushte shtëpie. Zgjidhni midis dy cilësimeve të energjisë për atë që është e përshtatshme për ju.
Kokat e thithjes: ndërroni kokën thithëse për nevojat tuaja. Seti përfshin kokën e vogël, kokën e madhe, ovale dhe silikoni, e cila është e përsosur për të shtresuar lëkurën e vdekur dhe për përtëritje të lëkurës sikur në shërbimet SPA.
LEHTË PASTROHET: kur të keni mbaruar punë duke thithur qelbin, kokat dhe yndyrat, thjesht shpërlajeni DermaSuction dhe thajeni.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Vakumi i Poreve të Fytyrës DermaSuction për nxjerrjen e kokave të zeza dhe pastrimin e puçrrave”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

x