Shporta ime0

0.00
Në shportë janë 0 item(s) artikuj
Subtotal: 0.00
Në stok

Krem Jojoba për fytyrë dhe trup i pasuruar me ushqyes dhe lagështues

6.99

Pikat kryesore të produktit

Krem Jojoba për fytyrë dhe trup i pasuruar me ushqyes dhe lagështues për lëkurë normale dhe lëkurë të thatë.

Përdorimi: dy herë në ditë, për lëkurë të butë, shumë të lëmueshme, të këndshme, shkëlqyese.

Blej tani
Kategoria:

Përshkrim

Krem Jojoba për fytyrë dhe trup i pasuruar me ushqyes dhe lagështues për lëkurë normale dhe lëkurë të thatë.

Përdorimi: dy herë në ditë, për lëkurë të butë, shumë të lëmueshme, të këndshme, shkëlqyese.

Sasia është 300ml. Kjo sasi e bollshme, kombinuar me çmimin e bënë këtë produkt të jashtëzakonshëm.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Krem Jojoba për fytyrë dhe trup i pasuruar me ushqyes dhe lagështues”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

x