Në stok

Roushun Shampo Bisht Kali me Xhinseng kundër rënies së flokëve

SKU: N/A
Çmimi jonë

6.00

Pikat kryesore të produktit

Shampo nga vaji i bishtit të kalit kundër rënies së flokëve dhe për flokë të reja. Parandalon dhe ndihmon në ndërprerjen e rënies së flokut. Forcon rrënjët. Eleminon zbokthin. Redukton dhe parandalon thinjat. Stimulon rritjen e flokut.

Sasia:
Blej tani

Përshkrim

Shampo kundër rënies së flokëve dhe për flokë të reja.
Produkt natyral nga xhinsengu dhe vaji i qimeve të kalit…

DOBITË
📍Parandalon dhe ndihmon në ndërprerjen e rënies së flokut
📍Forcon rrënjët
📍Eleminon zbokthin
📍Redukton dhe parandalon thinjat
📍Stimulon rritjen e flokut

📎PËRDORIMI:

Aplikoni një masë shampoje tek floket tuaja të lagura dhe shkumojini . Shpëlajini dhe thajini me peshqir.
Rekomandohet të përdoret në kombinim me kremin Ronshun Bisht Kali me Xhinseng. Në flokë hidhet kremi, lihet një kohë, më pas pastrohet me shampo bisht kali me xhinseng.

Kremin Roshun mund ta gjeni këtu:

Roushun krem kundër rënies së flokëve dhe për flokë të reja

Sasia: 300 ml (1 shishe)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Roushun Shampo Bisht Kali me Xhinseng kundër rënies së flokëve”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *