Shporta ime0

0.00
Në shportë janë 0 item(s) artikuj
Subtotal: 0.00
-27%
Në stok

Depilator për femra 4në1 VGR V-700, për depilim, fytyrë, trup dhe trajtim të shputave

VGR

23.99

Pikat kryesore të produktit

Depilator për femra 4në1 VGR V-700, për depilim, fytyrë, trup dhe trajtim të shputave.

VGR V-700 Depilator profesional me bateri, 4-në-1 Depilator & Makinë rroje për femra për fytyrë, këmbë, nënsqetulla, zona intime, me heqës të kallusit. Mund të përdoret në trup të lagësht apo të thatë.

Me bateri të fuqishme 2X500 mAH

Bateria Li-ion, me karikim të shpejtë.

Blej tani

Përshkrim

Depilator për femra 4në1 VGR V-700, për depilim, fytyrë, trup dhe trajtim të shputave.

VGR V-700 Depilator profesional me bateri, 4-në-1 Depilator & Makinë rroje për femra për fytyrë, këmbë, nënsqetulla, zona intime, me heqës të kallusit. Mund të përdoret në trup të lagësht apo të thatë.

Me bateri të fuqishme 2X500 mAH

Bateria Li-ion, me karikim të shpejtë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Depilator për femra 4në1 VGR V-700, për depilim, fytyrë, trup dhe trajtim të shputave”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

x