Shporta ime0

0.00
Në shportë janë 0 item(s) artikuj
Subtotal: 0.00
-50%
Në stok

Masazher multifunksioanal për fizioterapi në familje – Fascial Gun

24.99

Blej tani
Kategoritë: ,

Përshkrim

Ky masazher përdoret për të zvogluar dhimbjen e muskujve, për të përmirësuar qarkullimin e gjakut, për të lehtësuar dhimbjen e nyjeve pas punës intenzive fizike, pas stërvitjeve ose ushtrimeve fizike.
Është produkti më i kërkuar nga atletet profesionistë dhe njerëzit që vuajnë nga dhimbjet e muskujve, dhibmjet e shpinës apo dhimbjet e nyjeve.
Masazheri është prodhuar në një forme ergonomike si të pistoletës për tu përshtatur mirë në dorë.
Vjen me 4 koka të ndryshme të cilat ndikojnë në grupe të caktuara të mujkuve të këmbes, shpinës dhe kraharorit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Masazher multifunksioanal për fizioterapi në familje – Fascial Gun”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

x