-38%
Në stok

HDMI Spliter 1×4 (3D dhe 4K), një resiver në 4 televizione

SKU: N/A
Çmimi jonë

28.00

Pikat kryesore të produktit

HDMI Spliter 1×4, përkrah formatet 3D dhe 4K. HDMI Splitter ju mundëson të ndani pamjen tuaj te Resiverave, TV Boxave apo të Kompjuterëve në 4 ekrane.

Sasia:
Blej tani

Përshkrim

HDMI Spliter 1×4, përkrah formatet 3D dhe 4K. HDMI Splitter ju mundëson të ndani pamjen tuaj te Resiverave, TV Boxave apo të Kompjuterëve në 4 ekrane.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HDMI Spliter 1×4 (3D dhe 4K), një resiver në 4 televizione”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

x