Shporta ime0

0.00
Në shportë janë 0 item(s) artikuj
Subtotal: 0.00
Në stok

Unazë drite me LED për foto & video, telefona dhe mikrofona me këmbë STATIV – 35CM

22.99

Pikat kryesore të produktit

Vegël profesionale për fotografi të shkëlqyeshme, incizim apo transmetim të videos tuaj drejtpërdrejtë, realizim të selfie në zona të errëta apo të ndriquara, për makup, për fotografim të produkteve etj.

Blej tani

Përshkrim

Vegël profesionale për fotografi të shkëlqyeshme, incizim apo transmetim të videos tuaj drejtpërdrejtë, realizim të selfie në zona të errëta apo të ndriquara, për makup, për fotografim të produkteve etj.

Dizajni i ri kombinon mbajtësin e telefonit për selfie me unazë drite i cilii ju mundëson të regjistroni edhe video me telefon ose kompjuter, dhe të dukeni bukur e profesionistë.

Kjo pajisje mund të përdoret edhe për makeup, për të bërë incizime për YouTube, Facebook, Snapchat, Instagram, twitter, blog, etj. Për të fotografuar çfarëdo produkti që dëshironi ta reklamoni apo ta shitni.

Dritat kanë 3 ngjyra të ndryshme të ndriçimit: e bardhë e ngrohtë, e verdhë, e bardhë.

Çdo mënyrë ndriçimi ka nivele të ndryshme të intenzitetit të ndriçimit.

 

Rregulloni në çdo kënd që dëshironi për rishikim të përshtatshëm, për bërjen e fotografive ose për regjistrimin e videove.

PERDORIMI I LEHTË: Ndizni panelin e kontrollit, rregulloni llojin e dritës dhe intenzitetin e shkëlqimit.

Funksionon me çdo port USB, funksionon mirë me shumicën e pajisjeve të tilla si PC, laptop, PoweBank, mbushës të telefonav (karikues) etj.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Unazë drite me LED për foto & video, telefona dhe mikrofona me këmbë STATIV – 35CM”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

x