[vc_row full_width=”stretch_row_content_no_spaces” el_class=”slider-home6″][vc_column][vc_raw_html css=”.vc_custom_1576744192697{margin-bottom: 0px !important;}”]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[/vc_raw_html][rev_slider_vc alias=”slideshow7″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column]

Shop by categories

[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”4617″ img_size=”full” onclick=”custom_link” link=”#” el_class=”banner-single”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”4618″ img_size=”full” onclick=”custom_link” link=”#” el_class=”banner-single”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”4619″ img_size=”full” onclick=”custom_link” link=”#” el_class=”banner-single”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column]

ÇAJ MATCHA – Çaj për energji, koncentrim dhe dobësim

6.00
Quick View Krahaso

Masazher multifunksioanal për fizioterapi në familje – Fascial Gun

24.99
Quick View Krahaso

TouchMe Shampo bisht kali për flokë të reja dhe kundër rënies së flokëve

5.00
Quick View Krahaso

Kremi më i mirë kundër dhimbjeve në trup SkinDoctor – Formula e Avancuar

5.00
Quick View Krahaso

Mjaltë për potencë për meshkuj dhe femra – Epimedium Macun

10.00
Quick View Krahaso

Apple iPhone 13 Pro Max 256GB – Silver | Blue | Gold | Graphite

1,559.00
Quick View Krahaso
[vc_raw_html]JTNDZGl2JTIwY2xhc3MlM0QlMjJibG9jay10ZXh0LWhvbWU2JTIyJTNFVG9kYXklMjBPZmZlciUzQSUyMCUyNDIwJTIwT0ZGJTIwb3JkZXJzJTIwJTI0MzAwJTIwb3IlMjBtb3JlJTIwd2l0aCUyMGNvZGUlMjAlM0NzcGFuJTNFJUUyJTgwJTlDU05FQUtFUi0wMDIlRTIlODAlOUQlM0MlMkZzcGFuJTNFJTIwJTJCJTIwRnJlZSUyMHNoaXBwaW5nJTIwb24lMjBvcmRlcnMlMjBvdmVyJTIwJTI0NjAlMjElMjAlM0NzcGFuJTNFT2ZmZXIlMjBEZXRhaWxzJTNDJTJGc3BhbiUzRSUzQyUyRmRpdiUzRSUwQQ==[/vc_raw_html][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”3/4″]

Flash Sales

-11%

Prerëse bari | Kositëse elektrike Einhell GC-EM 1030/1, 1000W, 3600r/m | 1 Vit Garancion

79.00
Kosa elektrike Einhell GC-EM 1030/1 është e fuqishme dhe e manovrueshme, kopshtarët e apasionuar arrijnë rezultatet më të mira të kositjes në kopshte të vogla. Motori i saj i fuqishëm nga karboni gjeneron rrotullime të fuqishme. Për përshtatje sa më të saktë ndaj kërkesave individuale ka një mekanizëm të veçantë për rregullimin e lartësisë së prerjes së barit me 3 nivele. Falë dorezës së gjatë e të palosshme, kjo kositëse bari mund të ruhet duke zënë minimumin e hapësirës tuaj.   Karakteristikat dhe Përfitimet - Motor i fuqishëm nga karboni me fuçi të lartë rrotulluese - Rregullim i veçantë i lartësisë së prerjes për secilën rrotë, me 3 nivele - Dorezë e gjatë e palosshme - Kapëse për kabllo - Rrotat e gjera - Kuti të barit - Kareseri plastike të cilësisë së lartë, rezistente ndaj goditjeve - Rekomandohet për sipërfaqe lëndinash deri në 250 m² Të dhënat teknike - Furnizimi me rrjet 230 V | 50 Hz - Fuqia 1000 W - Shpejtësia e boshtit 3600 min^-1 - Gjerësia e prerjes 30 cm - Rregullimi i lartësisë së prerjes me 3 nivele | 25-60 mm | - Kapaciteti i kutisë së mbushjes së barit 28 L - Diametri i rrotës së përparme 140 mm - Diametri i rrotës së pasme 140 mm

Nxitoni

Oferta mbaron në:

[/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”4620″ img_size=”full” onclick=”custom_link” link=”#” el_class=”banner-single”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row el_class=”respon-style”][vc_column][vc_raw_html]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[/vc_raw_html][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column] [/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1576655530478{margin-bottom: 3px !important;}”][vc_column][vc_single_image image=”4622″ img_size=”full” onclick=”custom_link” link=”#” el_class=”banner-single”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column]

Featured products

[/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row_content_no_spaces” css=”.vc_custom_1576655874212{margin-bottom: 37px !important;}”][vc_column]

[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″] [/vc_column][vc_column width=”1/3″][/vc_column][vc_column width=”1/3″] [/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column]
[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column]

Recentyly Viewed

shih të gjitha

PlayStation 4 Dualshock Wireless Bluetooth Kontroller – Përputhet me PS4, Mobil dhe PC

28.99
Quick View Krahaso

Skuteri Elektrik RKS MT 3, EEC, EURO5, 2600W, 2021 | Konkurrenti i skuterëve me benzinë

1,599.00
Quick View Krahaso

Skuteri Elektrik RKS GT 5, EEC, EURO5, 2000W, 2021

1,349.00
Quick View Krahaso

Skuter Elektrik RKS Elegant EEC, EURO5, 350W, 2021

689.00
Quick View Krahaso

Ferrucci: Orë për meshkuj multi funksionale, me zinxhir, Nuanca Gold & Platin FC.13565FM.02

46.00
Quick View Krahaso

Shirit për bel (m/f) për formim trupi, reduktim beli, dhimbje shpine, djegie të dhjamit

5.00
Quick View Krahaso
[/vc_column][/vc_row][vc_row el_class=”newsletter-home6″][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″ offset=”vc_col-lg-4 vc_col-md-4″][vc_raw_html]JTNDZGl2JTIwY2xhc3MlM0QlMjJzb2NpYWxzLWZvb3RlcjMlMjIlM0UlMEElMDklM0N1bCUzRSUwQSUwOSUwOSUzQ2xpJTNFJTNDYSUyMGhyZWYlM0QlMjJodHRwcyUzQSUyRiUyRnd3dy5mYWNlYm9vay5jb20lMkZ3cHRoZW1lZ28lMjIlMjB0aXRsZSUzRCUyMkZhY2UlMjBCb29rJTIyJTNFJTNDc3BhbiUyMGNsYXNzJTNEJTIyZmElMjBmYS1mYWNlYm9vayUyMiUzRSUzQyUyRnNwYW4lM0UlM0MlMkZhJTNFJTNDJTJGbGklM0UlMEElMDklMDklM0NsaSUzRSUzQ2ElMjBocmVmJTNEJTIyaHR0cHMlM0ElMkYlMkZ0d2l0dGVyLmNvbSUyRndwdGhlbWVnbyUyMiUyMHRpdGxlJTNEJTIyVHdpdHRlciUyMiUzRSUzQ3NwYW4lMjBjbGFzcyUzRCUyMmZhJTIwZmEtdHdpdHRlciUyMiUzRSUzQyUyRnNwYW4lM0UlM0MlMkZhJTNFJTNDJTJGbGklM0UlMEElMDklMDklM0NsaSUzRSUzQ2ElMjBocmVmJTNEJTIyaHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cucGludGVyZXN0LmNvbSUyRndwdGhlbWVnbyUyRiUyMiUyMHRpdGxlJTNEJTIycGludGVyZXN0JTIyJTNFJTNDc3BhbiUyMGNsYXNzJTNEJTIyZmElMjBmYS1waW50ZXJlc3QlMjIlM0UlM0MlMkZzcGFuJTNFJTNDJTJGYSUzRSUzQyUyRmxpJTNFJTBBJTA5JTA5JTNDbGklM0UlM0NhJTIwaHJlZiUzRCUyMiUyMyUyMiUyMHRpdGxlJTNEJTIySW5zdGFncmFtJTIyJTNFJTNDc3BhbiUyMGNsYXNzJTNEJTIyZmElMjBmYS1pbnN0YWdyYW0lMjIlM0UlM0MlMkZzcGFuJTNFJTNDJTJGYSUzRSUzQyUyRmxpJTNFJTBBJTA5JTA5JTNDbGklM0UlM0NhJTIwaHJlZiUzRCUyMmh0dHBzJTNBJTJGJTJGcGx1cy5nb29nbGUuY29tJTJGdSUyRjAlMkYxMTc2MTY0MjI3MDA4NDgxNTEzMjElMjIlMjB0aXRsZSUzRCUyMkdvb2dsZSUyMFBsdXMlMjIlM0UlM0NzcGFuJTIwY2xhc3MlM0QlMjJmYSUyMGZhLWdvb2dsZS1wbHVzJTIyJTNFJTNDJTJGc3BhbiUzRSUzQyUyRmElM0UlM0MlMkZsaSUzRSUwQSUwOSUzQyUyRnVsJTNFJTBBJTNDJTJGZGl2JTNF[/vc_raw_html][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″ offset=”vc_col-lg-8 vc_col-md-8″][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]