Shporta ime0

0.00
Në shportë janë 0 item(s) artikuj
Subtotal: 0.00
Në stok

Bluza formuese për një trup fit, kontrollojeni barkun dhe theksojeni gjoksin

10.00

Pikat kryesore të produktit

Bluza që e korrigjon formën e trupit tuaj, kontrollojeni barkun dhe theksojeni gjoksin.
Bluza është e punuar pa qepje, ofron rehati dhe mbulim të plotë të trupit pa u vërejtur mbi këmishat apo bluzat tuaja. Duke e mbajtur të veshur nën këmishën tuaj kjo bluzë jep efektin e hijeshisë dhe të hollimit.

Blej tani

Përshkrim

Bluza që e korrigjon formën e trupit tuaj, kontrollojeni barkun dhe theksojeni gjoksin.
Bluza është e punuar pa qepje, ofron rehati dhe mbulim të plotë të trupit pa u vërejtur mbi këmishat apo bluzat tuaja. Duke e mbajtur të veshur nën këmishën tuaj kjo bluzë jep efektin e hijeshisë dhe të hollimit.

Bluza ngjeshëse për burra ngjesh stomakun, belin në përgjithësi dhe spikat kraherorin.
E bërë me elastan të cilësisë premium.
Mund të lahet në rrobalarëse
Pa qepje, s’ka nevojë të përdorni pilula, nuk tkurret, nuk rrudhet, thahet shpejtë, ultra e lehtë,
Funksionet: Hollimi i barkut, humbja e peshës, vizatimi i muskujve abdominal në bark, rregullimi i qëndrimit dhe figurës trupore, formësimi i trupit, djegia e dhjamit.
Madhësitë e Përafërta
S-M Gjoksi: 76-82 cm & beli: 71 – 76 cm
L-XL Gjoksi: 86 – 89 cm & beli: 76-82 cm

Shënim: është bluzë e ngushtë, andaj ju lutemi hidhni një vështrim madhësisë së trupit tuaj dhe zgjidhni produktin në përputhje me madhësinë e trupit tuaj.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Bluza formuese për një trup fit, kontrollojeni barkun dhe theksojeni gjoksin”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

x