Shporta ime0

0.00
Në shportë janë 0 item(s) artikuj
Subtotal: 0.00
Në stok

Mini Dana Knipex COBRA XS 87 00 100

25.55

Pikat kryesore të produktit

KNIPEX Cobra® XS Dara me tub të rregullueshëm, Limited Edition për Krishtlindje.

 • Darët e kultit në një paketë unike për Krishtlindje janë dhurata perfekte për entuziastin tuaj të dashur për DIY.
 • Qasje optimale në hapësira të ngushta: dizajn jashtëzakonisht kompakt, kokë shumë e hollë
 • Rregullimi i imët me një dorë mundëson që nofullat të rregullohen pa asnjë problem dhe të përshtaten me madhësi të ndryshme të pjesëve të punës
 • Një kapje e sigurt për të gjithë jetën e shërbimit të mjetit falë rezistencës ndaj konsumit
 • Gama e kapjes – mesatare. 28 mm (1 inç), madhësia e çelësit deri në 24 mm – vetëm 100 mm e gjatë
 • Lidhës rrëshqitës: cilësi dhe qëndrueshmëri falë udhëzuesit të dyfishtë
 • Sipërfaqet e kapjes me dhëmbë të ngurtësuar posaçërisht: përafërsisht. 60 HRC
 • Vetë-kapëse në tuba dhe dado: mos u rrëshqitni nga objekti i kapur; kërkojnë pak forcë
 • Mbrojtje nga shtrëngimi i gishtave për të parandaluar prerjet
 • 11 pozicionet e vendosjes lejojnë rregullim të mirë

 

 

Blej tani
Kategoria:

Përshkrim

KNIPEX Cobra® XS Dara me tub të rregullueshëm, Limited Edition .

 • Darët në një paketë unike janë dhurata perfekte për entuziastin tuaj të dashur për DIY.
 • Qasje optimale në hapësira të ngushta: dizajn jashtëzakonisht kompakt, kokë shumë e hollë
 • Rregullimi i imët me një dorë mundëson që nofullat të rregullohen pa asnjë problem dhe të përshtaten me madhësi të ndryshme të pjesëve të punës
 • Një kapje e sigurt për të gjithë jetën e shërbimit të mjetit falë rezistencës ndaj konsumit
 • Gama e kapjes – mesatare. 28 mm (1 inç), madhësia e çelësit deri në 24 mm – vetëm 100 mm e gjatë
 • Lidhës rrëshqitës: cilësi dhe qëndrueshmëri falë udhëzuesit të dyfishtë
 • Sipërfaqet e kapjes me dhëmbë të ngurtësuar posaçërisht: përafërsisht. 60 HRC
 • Vetë-kapëse në tuba dhe dado: mos u rrëshqitni nga objekti i kapur; kërkojnë pak forcë
 • Mbrojtje nga shtrëngimi i gishtave për të parandaluar prerjet
 • 11 pozicionet e vendosjes lejojnë rregullim të mirë

 

Të Dhëna Teknike:

 

EAN: 4003773085836
Pincë: gri e atramentizuar
Koka: e lëmuar
Dorezat: e stampuar, sipërfaqe e ashpër
Pesha: 62 g
Përmasat: 100 x 30 x 10 mm
Standardi: DIN ISO 8976
Në përputhje me REACH: jo
Në përputhje me RohS: jo
Pozicionet e rregullimit: 11
Kapacitetet për arra: Ø 1 inç
Kapacitetet për arra: 24 mm
Kapacitetet për tubacione (diametri): Ø 28 mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mini Dana Knipex COBRA XS 87 00 100”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

x