Shporta ime0

0.00
Në shportë janë 0 item(s) artikuj
Subtotal: 0.00
Në stok

Dana Knipex univerzale me koke te hapur 250mm 87 41 250

30.00

Pikat kryesore të produktit

Për dadot metrike dhe perandorake dhe vidat me gjerësi  nga 10 në 32 mm (3/8 “deri në 1 1/4”); vetë-bllokohet nga 17 mm: nuk rrëshqetë.
Mbërthimi i besueshëm dhe i ngushtë i bulonave dhe vidave të veshura të rrumbullakosura, të ndryshkur ose të trashë
Ideale për punën në sistemet e frenimit të automjeteve
Rregullim i imët për përshtatje optimale me madhësi të ndryshme të pjesëve të punës dhe një gjerësi të rehatshme të dorezës
Dizajn bashkues kuti për qëndrueshmëri të lartë për shkak të udhëzuesit të dyfishtë
Veprimi i favorshëm i levës: transmetimi optimal i forcës
Zëvendëson një sërë çelësash, ideal për shtrëngimin e dadove
Chrome çeliku elektrik vanadium, i farkëtuar, i ngurtësuar me vaj me shumë faza

Blej tani
Kategoria:

Përshkrim

Për dadot metrike dhe perandorake dhe vidat me gjerësi  nga 10 në 32 mm (3/8 “deri në 1 1/4”); vetë-bllokohet nga 17 mm: nuk rrëshqetë.
Mbërthimi i besueshëm dhe i ngushtë i bulonave dhe vidave të veshura të rrumbullakosura, të ndryshkur ose të trashë
Ideale për punën në sistemet e frenimit të automjeteve
Rregullim i imët për përshtatje optimale me madhësi të ndryshme të pjesëve të punës dhe një gjerësi të rehatshme të dorezës
Dizajn bashkues kuti për qëndrueshmëri të lartë për shkak të udhëzuesit të dyfishtë
Veprimi i favorshëm i levës: transmetimi optimal i forcës
Zëvendëson një sërë çelësash, ideal për shtrëngimin e dadove
Chrome çeliku elektrik vanadium, i farkëtuar, i ngurtësuar me vaj me shumë faza

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dana Knipex univerzale me koke te hapur 250mm 87 41 250”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

x