Shporta ime0

0.00
Në shportë janë 0 item(s) artikuj
Subtotal: 0.00
Në stok

Mbushës i dyfishtë i telefonave për vetura 3.1A & Modulator FM, Bluetooth dhe pranues i telefonatave

13.00

Pikat kryesore të produktit

Mbushës i dyfishtë i telefonave për vetura 3.1A & Modulator FM, Bluetooth për lëshim të muzikave nga telefoni dhe pajisjet bluetooth, kryeni telefonatat pa pasur nevojë ta prekni telefonin.

Brendi: EARLDOM

Modeli: EARLDOM M-10

Blej tani

Përshkrim

Mbushës i dyfishtë i telefonave për vetura 3.1A & Modulator FM, Bluetooth për lëshim të muzikave nga telefoni dhe pajisjet bluetooth, kryeni telefonatat pa pasur nevojë ta prekni telefonin.

Brendi: EARLDOM

Modeli: EARLDOM M-10

 

Lidhja pa tel Bluetooth V2.1, dritarja e ekranit dixhital LED, tregonë diapazonin e frekuencës FM: 87.5 – 108.0Mhz.

Funksioni automatik i memories i cili e mban në mend frekuencën e fundit, edhe në rast se fiket apo i ndërprehet energjija.

Luan muzikën / audion me cilësi stereo përmes Bluetooth, mund t’i luani / pauzoni dhe ndërroni audiot tuaja.

Funksioni i përgjigjes / refuzimit / dhe thirrjes telefonike përmes sistemit Bluetooth, pa e prekur fare me duar telefonin.

Mbështetet protokollin Bluetooth / ka modul për FM.

Dizajn portativ dhe kompakt me një stil elegant.

Kjo është dhurata perfekte për pronarët e makinave.

Ka dalje të dyfishtë USB, prodhimon një energji totale prej 5V / 3.1A.

Ka teknologji të anulimit të ehos dhe zvogëlimit të zhurmës (CVC).

 

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mbushës i dyfishtë i telefonave për vetura 3.1A & Modulator FM, Bluetooth dhe pranues i telefonatave”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

x