Shporta ime0

0.00
Në shportë janë 0 item(s) artikuj
Subtotal: 0.00
-18%
Në stok

JBL Charge 4 zmadhues zëri dhe powerbank, Portable waterproof bluetooth speaker

JBL

36.99

Pikat kryesore të produktit

JBL Charge kombinon transmetimin wireless të audios, mobilitetin e pajisjes dhe aftësinë për të mbushur telefonat apo powerbankun e saj. Ky altoparlant përmban një driver, dy radiatorë të basit JBL që e intensifikojnë tingullin me një bas të fortë dhe të thellë. Bateria e saj e rikarikueshme litium-jon me kapacitet të lartë 4000mAh siguron deri në 20 orë kohë që t’i lëshoni audiot tuaja.

Blej tani

Përshkrim

JBL Charge kombinon transmetimin wireless të audios, mobilitetin e pajisjes dhe aftësinë për të mbushur telefonat apo powerbankun e saj. Ky altoparlant përmban një driver, dy radiatorë të basit JBL që e intensifikojnë tingullin me një bas të fortë dhe të thellë. Bateria e saj e rikarikueshme litium-jon me kapacitet të lartë 4000mAh siguron deri në 20 orë kohë që t’i lëshoni audiot tuaja.

I përshtatshëm ta merrni me vete kudo në çfarëdo kushte atmosferike. I mbrojtur nga lagështia dhe nga pluhurat.

Mund të lëshoni audio materialet nga çdo lloj pajisje bluetooth, me aux.

Bateria me 4000mAh. 20 orë mund të lëshoni audio pa ndërpre.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “JBL Charge 4 zmadhues zëri dhe powerbank, Portable waterproof bluetooth speaker”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

x