Shporta ime0

0.00
Në shportë janë 0 item(s) artikuj
Subtotal: 0.00
-45%
Në stok

Shkop selfie me stabilizues Gimbal dhe tripod L08

29.99

Blej tani

Përshkrim

Krijoni fotografi të jashtëzakonshme dhe kapni video profesionale me këtë shkop të jashtëzakonshëm selfie me stabilizues. Do të jeni të kënaqur me veçoritë e tij dhe dizajnin e nivelit të lartë. Ky shkop selfie me stabilizues dhe mbajtëse trekëmbëshe u jep imazheve ose videove tuaja stabilitet dhe cilësi.

Karakteristikat:
– Shkop selfie me stabilizues gjimbali dhe mbajtëse trekëmbësh L08
– Tripodi i integruar siguron stabilitet gjatë nxjerrjes së fotografive
– Telekomanda Bluetooth për shkrepjen e përshtatshme të fotove dhe videove
– Kaloni në modalitetin e stabilizimit dhe lëvizni lirshëm në të gjitha drejtimet, transmetoni drejtpërdrejt, regjistroni ose bëni foto
– Dizajni i palosshëm e bën shkopin/gimbalin selfie të lehtë për t’u ruajtur dhe mbajtur
– E përputhshme me telefonat inteligjentë iOS dhe Android me gjerësi nga 76 mm deri në 85 mm

Specifikimet:
– Materiali: Aliazh alumini
– Pesha: 200g
– Bateri e rikarikueshme (CR1632)
– Tensioni: 5V
– Gjatësia: 19cm e palosur, 86cm e zgjatur
– Dimensionet e mbajtëses: 76mm – 85mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Shkop selfie me stabilizues Gimbal dhe tripod L08”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

x