Shporta ime0

0.00
Në shportë janë 0 item(s) artikuj
Subtotal: 0.00
Në stok

Hemani Krem i Farave të zeza për relaksim

4.00

Blej tani

Përshkrim

Është krem për masazh dhe relaksim të dhimbjeve të muskujve, ndihmon në qetësimin e ngurtësisë & fortësisë së muskujve. Ky është një krem perfekt i masazhit, i cili e zbut lëkurën dhe ushqen edhe me farë të zezë. Nuk ka parfume të shtuara, vetëm një aromë e butë e farës së zezë. Kremi në pamje të parë ka ngjyrë të mbyllët nga përbërësit e farës së zezë, por është transparente kur aplikohet në lëkurë.

Jetoni natyrshëm
Pesha e produktit: 50 gramë
Vetëm për përdorim të jashtëm
Shmangni: kontaktin me sytë
Përbërësit: Nigella Sativa, Paraffinum Liquidum, Petrolatum, Aqua dhe Paraffinum Solidum

Udhëzimet e ruajtjes: Ruani nën 25 ° C
Paketimi: Kuti

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Hemani Krem i Farave të zeza për relaksim”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

x