Shporta ime0

0.00
Në shportë janë 0 item(s) artikuj
Subtotal: 0.00
-25%
Në stok

Ftohësja Arctic Air Ultra Power – Kondicioner portativ me mini ventilator

14.99

Pikat kryesore të produktit

Ftohësja Arctic Air Ultra Power – Kondicioner portativ me mini ventilator.

Thjesht mbusheni me ujë, futeni në çfarëdo prize standarde të murit ose në port USB dhe kënaquni. Punon deri në 8 orë me një mbushje.
Ky ventilator pa zhurmë dhe me një dritë qetësuese gjatë natës e bëjnë atë të përsosur për t’u përdorur gjatë gjithë natës për një gjumë të rehatshëm.
Është i lehtë dhe madje i përshtatshëm për udhëtime! Funksionon shkëlqyeshëm edhe në ambient të jashtëm!

Blej tani

Përshkrim

Ftohësja Arctic Air Ultra Power – Kondicioner portativ me mini ventilator

Veçoritë:
Shijoni ajër të freskët dhe të pastër kudo.
Thjesht mbusheni me ujë, futeni në çfarëdo prize standarde të murit ose në port USB dhe kënaquni. Punon deri në 8 orë me një mbushje.
Ky ventilator pa zhurmë dhe me një dritë qetësuese gjatë natës e bëjnë atë të përsosur për t’u përdorur gjatë gjithë natës për një gjumë të rehatshëm.
Është i lehtë dhe madje i përshtatshëm për udhëtime! Funksionon shkëlqyeshëm edhe në ambient të jashtëm! Eshtë sigurt për t’u përdorur, por edhe efikas në energji.
Ky ftohës ajri i hapësirës personale në fakt ftoh ajrin përreth jush, aty ku ju nevojitet më shumë, ndërsa përdor madhësinë dhe konsumin e energjisë së një ventilatori të vogël.

Përshkrimi i funksionit:
Ftohës i hapësirës personale që ju lejon të krijoni zonën tuaj personale të rehatisë.
Ftohet, lagështohet dhe pastrohet për ajër më të mirë.
Pa freon, efikas në energji dhe miqësor ndaj mjedisit.
Funksionim kompakt, i qetë.
Furnizimi me energji elektrike: 100-240V ose USB
Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 375 ML
Madhësia: 16*16*17cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ftohësja Arctic Air Ultra Power – Kondicioner portativ me mini ventilator”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

x