Shporta ime0

0.00
Në shportë janë 0 item(s) artikuj
Subtotal: 0.00
-48%
Në stok

Ferrucci: Orë për meshkuj multi funksionale, me zinxhir, stili: Sportiv & Elegante

42.00

Pikat kryesore të produktit

Marka: Ferrucci,
Gjinia: Meshkuj,
Orë elegante, me mekanizëm japan, nga materiali i Kuarcit. I papërshkueshëm nga uji.

Blej tani
Kategoritë: ,

Përshkrim

Marka: Ferrucci

Modeli: FCF 0221 13501FM.1

Gjinia: Mashkull
Stili: Sportiv
Teknologjia: Kuarci
Garancioni në mekanizëm dhe bateri: 1 vjet
Diametri i Kornizës: 44 mm
Trashësia: 11 mm
Forma e xhamit: Rrumbullakët
Karakteristikat e tjera të xhamit: Minerale
Ngjyra e kutisë: Argjend
Materiali: Nano Metal
Lloji i orës: Analoge
Ngjyra: Bronx
Ngjyra e rripit: Argjend
Lloji i rripit: Mat
I papërshkueshëm nga uji: 3 ATM
Kronometër: Jo
Funksione: Aktiv
Kalendar: Ka

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ferrucci: Orë për meshkuj multi funksionale, me zinxhir, stili: Sportiv & Elegante”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

x