Shporta ime0

0.00
Në shportë janë 0 item(s) artikuj
Subtotal: 0.00
-50%
Në stok

Ferrucci: Set i orëve për çift, me zinxhir, nuanca Gold & Dark Blue

74.99

Pikat kryesore të produktit

Ferrucci: Set i orëve për çift, me zinxhir, nuanca Gold & Dark Blue

Blej tani
Kategoritë: ,

Përshkrim

Marka: Ferrucci

Gjinia: Orë për meshkuj dhe orë për femër.
Xhami: Mineral
Lloji i punës: Analoge
Ngjyra e panelit: Dark Blue
Materiali: Metal

Korniza: Gold
Forma e orës: Rrumbullake
Ngjyra e zinxhirëve: Dark Blue
Materiali i zinxhirëve: Dark Blue
Lloji i orës: Standarde
I papërshkueshëm nga uji: 3 ATM
Garancioni (mekanizëm dhe bateri): 12 Muaj

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ferrucci: Set i orëve për çift, me zinxhir, nuanca Gold & Dark Blue”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

x