Shporta ime0

0.00
Në shportë janë 0 item(s) artikuj
Subtotal: 0.00
-50%
Në stok

Ferrucci: Orë për meshkuj multi funksionale, me zinxhir, Nuanca Gold & Platin FC.13565FM.02

46.00

Pikat kryesore të produktit

Marka: Ferrucci,
Gjinia: Meshkuj,
Orë elegante, me mekanizëm japan, nga materiali i Kuarcit. I papërshkueshëm nga uji. Gold & Platin FC.13565FM.02

Blej tani
Kategoritë: ,

Përshkrim

Marka: Ferrucci

Modeli: FC.13565FM.02

Gjinia: Orë për meshkuj
Xhami: Mineral
Lloji i punës: Analoge
Ngjyra e panelit: e zezë
Diametri i kornizës: 42 mm
Materiali: Metal
Ngjyra e kornizës: Metalike
Forma e orës: Rrumbullake
Ngjyra e zinxhirëve: Metalike
Materiali i zinxhirëve: Metal
Kronometër: Jo
Lloji i orës: Standarde
I papërshkueshëm nga uji: 3 ATM
Kalendar: Ka
Garancioni (mekanizëm dhe bateri): 12 Muaj

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ferrucci: Orë për meshkuj multi funksionale, me zinxhir, Nuanca Gold & Platin FC.13565FM.02”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

x