Shporta ime0

0.00
Në shportë janë 0 item(s) artikuj
Subtotal: 0.00
-45%
Në stok

Llampë koke multifunksionale me 2 bateri rimbushëse, për punë, shtëpi, sporte dhe për natyrë

9.99

Pikat kryesore të produktit

Llampë koke multifunksionale me 2 bateri rimbushëse, me mbushës për prizë dhe për veturë.
Ndriçim të madh, i përshtatshëm për kamping, kalërim, vrapim, ecje natën, ecje nëpër bjeshkë, peshkim, gjueti, lexim, riparim të veturave, instalime elektrike, mjeshtri, për punë shtëpie, për gatim në errësirë, për situata emergjente etj.
Koka e llampës lëvizëse në 90 shkallë. Lehtë mund ta ndërroni fokusin për ndriçim të largët apo të afërt, të zgjeruar apo të ngushtuar, apo të ndriçoni para trupit tuaj.
Ndërruesi i ndriçimit: Ndriçim normal, ndriçim mesatar, ndriçim SOS (ndriçim me blindim)
Drita e sigurisë për të paralajmëruar, vrapuesit, veturat apo kolegët e punës.

Blej tani

Përshkrim

Llampë koke multifunksionale me 2 bateri rimbushëse, me mbushës për prizë dhe për veturë.
Ndriçim të madh, i përshtatshëm për kamping, kalërim, vrapim, ecje natën, ecje nëpër bjeshkë, peshkim, gjueti, lexim, riparim të veturave, instalime elektrike, mjeshtri, për punë shtëpie, për gatim në errësirë, për situata emergjente etj.
Koka e llampës lëvizëse në 90 shkallë. Lehtë mund ta ndërroni fokusin për ndriçim të largët apo të afërt, të zgjeruar apo të ngushtuar, apo të ndriçoni para trupit tuaj.
Ndërruesi i ndriçimit: Ndriçim normal, ndriçim mesatar, ndriçim SOS (ndriçim me blindim)
Drita e sigurisë për të paralajmëruar, vrapuesit, veturat apo kolegët e punës.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Llampë koke multifunksionale me 2 bateri rimbushëse, për punë, shtëpi, sporte dhe për natyrë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

x