Shporta ime0

0.00
Në shportë janë 0 item(s) artikuj
Subtotal: 0.00
Në stok

Aparat Saldimi me elektroda inverter – Makute 400A, Cilësi shumë e lartë

109.00

Pikat kryesore të produktit

Aparat saldimi inverter me elektroda. Aparat saldimi 400 ampera. Brendi Makute.

Blej tani
Kategoria:

Përshkrim

Aparat saldimi me elektroda Inverter, brend i ri me cilësi shumë të lartë.

Aparati është shumë i lehtë dhe i përshtatshëm edhe për punë në terren dhe në vende të vështira.

– Fuqia: 400 amper

– Vjen i plotë me:

– Pincën (dorëzën) për saldim inverter,
– Kabllon e tokëzimit,
– Maskën për saldim dhe
– Furçë çeliku.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Aparat Saldimi me elektroda inverter – Makute 400A, Cilësi shumë e lartë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

x