Në stok

Aparat Saldimi me CO2 – Makute 400A, Cilësi shumë e lartë

SKU: N/A
Produkt nga: Makute
Çmimi jonë

199.00

Pikat kryesore të produktit

Aparat saldimi me CO2 dhe saldim inverter me elektroda. Aparat saldimi 400 ampera. Saldim MIG dhe Saldim MMA. Brendi Makute.

Sasia:
Blej tani
Kategoria:

Përshkrim

Aparat saldimi me Co2 dhe me elektroda, brend i ri me cilësi shumë të lartë.

– Modeli: MIG / MMA-400

– Fuqia: 400 amper

– Vjen i plotë me:

– Dorëzën e saldimit me CO2,
– Kabllon e tokëzimit,
– Pincën për saldim inverter,
– Maskën për saldim dhe
– Furçë çeliku.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Aparat Saldimi me CO2 – Makute 400A, Cilësi shumë e lartë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *