Shporta ime0

0.00
Në shportë janë 0 item(s) artikuj
Subtotal: 0.00
Në stok

TITAN GELL PËR MESHKUJ

14.00

Pikat kryesore të produktit

Gelli Titan, përdoret për zgjerim, rritje dhe ereksion të fortë e të gjatë të organit mashkullor.

Blej tani

Përshkrim

TITAN GELL PËR MESHKUJ
Gelli Titan, përdoret për zgjerim, rritje dhe ereksion të fortë e të gjatë të organit mashkullor. Ai ka një përzierje unike të përbërësve natyralë që aplikohet direkt në organin tuaj.
Ky gell bashkëvepron me indet e buta të organit mashkullor duke ndihmuar në shtimin e sasisë së gjakut . Ai absorbohet me lehtesi në organ dhe siguron rezultate maksimale. Nuk shkakton asnjë shqetësim gjatë marredhenieve seksuale apo të ketë efekte anësore.

Efektet:
Përmirëson qarkullimin e gjakut në zonën gjenitale
Zgjatje e marrëdhenieve seksuale
Kënaqesi më e madhe gjatë marredhënieve
Lubrifikimi gjatë marrëdhenieve (nëse përdoret para seksit).
Titan gel absorbohet shpejt, menjeherë hidraton dhe zbut lekurën.

PËRDORIMI:
Vendoseni në organin tuaj mashkullor dhe shtrijeni në tërë sipërfaqen e tij. Këtë mund ta bëni çdo ditë. Për efekte në madhësi sugjerohet aplikimi sa më i gjatë.
Nuk shkakton ndonje shqetësim gjatë marrëdhënieve seksuale. Efekti vërehet menjëherë..

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “TITAN GELL PËR MESHKUJ”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

x