Shporta ime0

0.00
Në shportë janë 0 item(s) artikuj
Subtotal: 0.00
Në stok

Shiriti i kërcimit vertikal për ushtrim të kërcimit, shpejtësisë dhe forcimit të kyçeve e këmbëve

17.80

Pikat kryesore të produktit

Pajisje stërvitore sportive shumëfunksionale, mund të përdoret për të ushtruar ijet, kyçet e këmbëve, për të stërvitjes muskujt e këmbëve dhe të shpinës. Pajisja më e mirë për të ushtruar kërcimin lartë, dhe shpejtësinë.

Specifikimet:
Ky shirit kërcimi rrit ekuilibrin e muskujve, aftësinë e kërcimit vertikal dhe horizontal,
Ju ndihmon të performoni më mirë në çdo sport.
Rritni forcën dinamike të trupit duke rritur rezistencën ndaj stërvitjes dhe ushtrimeve stërvitore.
Gjithashtu mund të përmirësojë qëndrimin dhe të parandalojë lëndimet

Blej tani

Përshkrim

Pajisje stërvitore sportive shumëfunksionale, mund të përdoret për të ushtruar ijet, kyçet e këmbëve, për të stërvitjes muskujt e këmbëve dhe të shpinës. Pajisja më e mirë për të ushtruar kërcimin lartë, dhe shpejtësinë.

Shiriti i kërcimit vertikal synon të ushtrojë në mënyrë të izoluar edhe muskujt gluteal.

Materiali i butë latex është i rehatshëm, i përshtatshëm dhe i sigurt për t’u përdorur. Rripat janë të rregullueshëm dhe të përshtatshëm për shumicën e njerëzve.
Ky trajner kërcimi rrit ekuilibrin e muskujve, aftësinë e kërcimit vertikal dhe horizontal,

Specifikimet:
Ky shirit kërcimi rrit ekuilibrin e muskujve, aftësinë e kërcimit vertikal dhe horizontal,
Ju ndihmon të performoni më mirë në çdo sport.
Rritni forcën dinamike të trupit duke rritur rezistencën ndaj stërvitjes dhe ushtrimeve stërvitore.
Gjithashtu mund të përmirësojë qëndrimin dhe të parandalojë lëndimet

Rezistenca: 35 lbs

Paketa e përfshirë:
2 x rripa të rehatshëm për këmbët
2 x rripa të rezistencës
1 x rrip
1 x çantë bagazhi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Shiriti i kërcimit vertikal për ushtrim të kërcimit, shpejtësisë dhe forcimit të kyçeve e këmbëve”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

x