Shporta ime0

0.00
Në shportë janë 0 item(s) artikuj
Subtotal: 0.00
Në stok

SHARRA SHPATË BOSCH PSA 700 E

135.00

Pikat kryesore të produktit

Kjo sharrë bën prerje të shpejta. Dizajni i saj kompakt, raporti ideal madhësi-peshë dhe manovrueshmëria e madhe e bëjnë të thjeshtë trajtimin e mjetit. Thjesht përshtatni shpejtësinë me materialet me Bosch Electronic për rezultate më të mira. E pajisur me SDS, mundëson ndryshime të shpejta dhe të thjeshta të tehut të sharrës pa celes. PSA 700 është ideale për prerje të shpejta të drejtpërdrejta dhe prerje të rrafshëta në dru, metal, plastikë, gome dhe suva. Sistemi i tij SDS i përshtatet të gjitha teheve të zakonshme të sharrave për punë në gamën më të gjerë të materialeve.

Blej tani
Kategoria:

Përshkrim

SHARRA SHPATE PSA 700 E

Kjo sharrë bën prerje të shpejta. Dizajni i saj kompakt, raporti ideal madhësi-peshë dhe manovrueshmëria e madhe e bëjnë të thjeshtë trajtimin e mjetit. Thjesht përshtatni shpejtësinë me materialet me Bosch Electronic për rezultate më të mira. E pajisur me SDS, mundëson ndryshime të shpejta dhe të thjeshta të tehut të sharrës pa celes. PSA 700 është ideale për prerje të shpejta të drejtpërdrejta dhe prerje të rrafshëta në dru, metal, plastikë, gome dhe suva. Sistemi i tij SDS i përshtatet të gjitha teheve të zakonshme të sharrave për punë në gamën më të gjerë të materialeve.

Kapactiteti marrës nominal 710 W
Thellësia e prerjes në dru: 150 mm
Gjatësia e prerjes ne hekur: 10 mm
Pesha 3.0 kg
Garancia: 2 vite

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SHARRA SHPATË BOSCH PSA 700 E”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

x