Shporta ime0

0.00
Në shportë janë 0 item(s) artikuj
Subtotal: 0.00
Në stok

Pompë ngjyre me spërkatje Bosch PFS 1000 | 2 VITE GARANCION

99.00

Pikat kryesore të produktit

Pistolete lyerje | Pompë ngjyre me spërkatje Bosch PFS 1000

  1. Furçave thuajuni lamtumirë – ngjyrosje të shpejta dhe të njëtrajtshme në çdo sipërfaqe dhe në çdo skajë me një teksturë të jashtëzakonshme
  2. Dizajni kompakt, pesha e lehtë dhe motori 410 W e bëjnë lyerjen të shpejtë dhe të lehtë
  3. Aplikoni bojë në mënyrë të barabartë me 1 m²/min për projekte të vogla dhe të mesme, në ambiente të brendshme dhe të jashtme
  4. Ena e bojës prej 800 ml ju kursen kohën tuaj të çmuar duke minimizuar mbushjet gjatë punës
  5. Spërkat bojë druri, lustër ose llak ose ngjyrë, në dru apo metale dhe për projekte të gjithanshme
Blej tani
Kategoritë: ,

Përshkrim

Pistolete lyerje | Pompë ngjyre me spërkatje Bosch PFS 1000

  1. Furçave thuajuni lamtumirë – ngjyrosje të shpejta dhe të njëtrajtshme në çdo sipërfaqe dhe në çdo skajë me një teksturë të jashtëzakonshme
  2. Dizajni kompakt, pesha e lehtë dhe motori 410 W e bëjnë lyerjen të shpejtë dhe të lehtë
  3. Aplikoni bojë në mënyrë të barabartë me 1 m²/min për projekte të vogla dhe të mesme, në ambiente të brendshme dhe të jashtme
  4. Ena e bojës prej 800 ml ju kursen kohën tuaj të çmuar duke minimizuar mbushjet gjatë punës
  5. Spërkat bojë druri, lustër ose llak ose ngjyrë, në dru apo metale dhe për projekte të gjithanshme

Sistemi spërkatës i lehtë për t’u përdorur për rezultate të shpejta në projekte të vogla dhe të mesme.
Pa furça të çrregullta – shijoni lyerjen e lehtë dhe të shpejtë me PFS 1000 në projekte në ambient të brendshëm apo jashtë.

Ky sistem i lehtë, kompakt i spërkatjes së bojës me mundësi të mëdha të manovrimit,  e bën ngjyrosjen të thjeshtë. Motori i tij 410 W mundëson mbulim uniformë me 1 m²/min për rezultate të shkëlqyera edhe në struktura tejet të vështira dhe në hapësira të kufizuara.

Kurseni kohë me një enë bojë prej 800 ml ju nuk keni nevojë për mbushje të shpeshta gjatë punës. Shijoni spërkatjen e bojës së drurit, glazurës ose llakut për punë të gjithanshme nëpër shtëpi dhe në mobilje dhe gardhin e shtëpisë. Filloni çdo projekt me një udhëzues të dobishëm, filloni shpejtë dhe përfundojeni punën me një pastrim të lehtë.

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pompë ngjyre me spërkatje Bosch PFS 1000 | 2 VITE GARANCION”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

x