Në stok

PlayStation 4 Dualshock Wireless Bluetooth Kontroller – Përputhet me PS4, Mobil dhe PC

SKU: N/A
Produkt nga: PlayStation , Sony
Çmimi jonë

28.99

Pikat kryesore të produktit

PlayStation 4 Dualshock Controller

Sasia:
Blej tani

Përshkrim

PlayStation 4 Dualshock Wireless Bluetooth Kontroller (në paketim përfshihet kablla për mbushje) — Përputhet me PS4, Mobil dhe PC.

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “PlayStation 4 Dualshock Wireless Bluetooth Kontroller – Përputhet me PS4, Mobil dhe PC”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *