Shporta ime0

0.00
Në shportë janë 0 item(s) artikuj
Subtotal: 0.00
Në stok

Orë dore për meshkuj Beverly Hills POLO Club, multifunksionale

61.50

Pikat kryesore të produktit

Orë dore elegante, nga brendi origjinal Beverly Hills POLO Club.
Ora është me mekanizëm japan. Vije me paketimin e saj origjinal, kartelë dhe qese speciale, gjithçka është shumë elegante.

Jepni vetes elegancë, stil, prestigj dhe imazh të saktësisë e korrektësisë.

Ora ka takometër, treguesin e datës dhe ditës së javës, dhe funksione të tjera.

Blej tani
Kategoria:

Përshkrim

Orë dore elegante, nga brendi origjinal Beverly Hills POLO Club.
Ora është me mekanizëm japan. Vije me paketimin e saj origjinal, kartelë dhe qese speciale, gjithçka është shumë elegante.

Jepni vetes elegancë, stil, prestigj dhe imazh të saktësisë e korrektësisë.

Ora ka takometër, treguesin e datës dhe ditës së javës, dhe funksione të tjera.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Orë dore për meshkuj Beverly Hills POLO Club, multifunksionale”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

x