Shporta ime0

0.00
Në shportë janë 0 item(s) artikuj
Subtotal: 0.00
Në stok

MRI | RATIFIKUES | GURE FRESIBËL | KËNDOR BOSCH PROFESIONAL GWS 7-115

75.00

Pikat kryesore të produktit

MRI | RATIFIKUES | GURE FRESIBËL | KËNDOR BOSCH PROFESIONAL GWS 7-115

Guri fresibël (ratifikuese) i vogël Bosch Professional GWS 7-115 ka madhësinë më të vogël të dorezës në kategorinë 720W. Me një madhësi të vogël doreze prej 176 mm, ofron ergonomi të shkëlqyeshme për punë me ngarkesë të ulët dhe për vende delikate. Ky gure fresibël i vogël me kënd gjithashtu ka një kokë të rrafshët, e cila mundëson përparim të lehte të punës, edhe në hapësira tejet të ngushta. Ky aparat është menduar për prerjen e metaleve, pllakave dhe tullave.

Kapactiteti marrës nominal 720 W
Numri I rrotullimeve boshe 11.000 min-1
Diametri I diskut 115 mm
Pesha 1.9 kg
Garancia: 3 vite

Blej tani

Përshkrim

MRI | RATIFIKUES | GURE FRESIBËL | KËNDOR BOSCH PROFESIONAL GWS 7-115

Guri fresibël (ratifikuese) i vogël Bosch Professional GWS 7-115 ka madhësinë më të vogël të dorezës në kategorinë 720W. Me një madhësi të vogël doreze prej 176 mm, ofron ergonomi të shkëlqyeshme për punë me ngarkesë të ulët dhe për vende delikate. Ky gure fresibël i vogël me kënd gjithashtu ka një kokë të rrafshët, e cila mundëson përparim të lehte të punës, edhe në hapësira tejet të ngushta. Ky aparat është menduar për prerjen e metaleve, pllakave dhe tullave.

Kapactiteti marrës nominal 720 W
Numri I rrotullimeve boshe 11.000 min-1
Diametri I diskut 115 mm
Pesha 1.9 kg
Garancia: 3 vite

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “MRI | RATIFIKUES | GURE FRESIBËL | KËNDOR BOSCH PROFESIONAL GWS 7-115”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

x