Shporta ime0

0.00
Në shportë janë 0 item(s) artikuj
Subtotal: 0.00
Në stok

Makute Matrapik (hillt) demolues profesional DH30-A, 1600W, 30MM makinë për shpim dhe thyerje të betonit

105.00

Pikat kryesore të produktit

Matrapik | Makinë për shpuarje dhe thyerje të betonit me performanca të lartë. Funksioni i rrotullimeve në të dy anët përpara dhe prapa. Butoni për shpime të vazhdueshme.

Blej tani

Përshkrim

Matrapik | Makinë për shpuarje dhe thyerje të betonit me performanca të lartë.

Tre funksionet e konvertojnë me lehtësi modelin e punës që preferoni.
Funksioni i rrotullimeve në të dy anët përpara dhe prapa
Butoni për shpime të vazhdueshme.

Dorëza e butë e kapjes e zvogëlon lodhjen gjatë punës së rëndë
Modeli: HD30-A
Marka: MAKUTE
Kodi: 8202991000
Fuqia e rrymës: 1600w
Shpejtësia pa ngarkesë: 3900r / min
Tensioni i vlerësuar: 220-240v
Madhësia e cilindrit: 30 mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Makute Matrapik (hillt) demolues profesional DH30-A, 1600W, 30MM makinë për shpim dhe thyerje të betonit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

x