Shporta ime0

0.00
Në shportë janë 0 item(s) artikuj
Subtotal: 0.00
-8%
Në stok

Apple iPhone 13 Pro Max 256GB – Silver | Blue | Gold | Graphite

1,559.00

Pikat kryesore të produktit

Apple iPhone 13 Pro Max 256GB, 6GB RAM, Procesor HexaCore.
Video inç[email protected]/30/60fps, [email protected]/60/120/240fps, 10‑bit HDR, Dolby Vision HDR (up to 60fps), ProRes, Cinematic mode, stereo sound rec.

Blej tani
Kategoria:

Përshkrim

iPhone 13 Pro risia e fundit nga Apple. U lansua me 14 Shtator 2021 . Ky telefon vje me nje ekran 6.10 inch, Super Retina XDR OLED, 120Hz dhe me një rezolucion 1170×2532 pixels.

Me mbrojtje qeramike, rezistent ndaj ujit dhe pluhurave, keto veçori e bëjnë këtë telefon mjaft të formuar.

iPhone 13 Pro vjen bashk me lancimin e iOS 15, i cili ka sjellë një gamë të gjerë risishë dhe benefitesh për të gjithë përdoruesit e iPhone-it.

I perbere nga procesori A15 Bionic i cilesuar si procerori me i shpejte per nje smartphone deri mëtani.

Cinematic Mode, efekti me sesancional per nje kamer, ju mundeson photo dhe video me kualitet fantastik.

Ky telefon vjen i lancuar ne kater colore: Gold, Graphite, Silver dhe ngjyra e vecante kete vit Sierra Blue.

 

Data e leshimit ne treg 9 / 2021
DIZAJNI
Tipi i Telefonit Smart phone
Sistemi operativ iOS 15
Dimensionet 160.8 x 78.1 x 7.7 mm (6.33 x 3.07 x 0.30 in)
EKRANI
Madhësia fizike 6.7 inches
Rezolucioni 1284 x 2778 pixels
KAMERA
Kamera 12 megapixels; 12 MP; 12 MP
Video inçizimi [email protected]/30/60fps, [email protected]/60/120/240fps, 10‑bit HDR, Dolby Vision HDR (up to 60fps), ProRes, Cinematic mode, stereo sound rec.
Kamera përpara 12 megapixels
BATERIA
Bisedë
Kapaciteti i Baterisë 4373 mAh
Me lojëra
Tipi i Baterisë Li-Ion
TEKNOLOGJIA
Rrjeti 2G GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 – SIM 1 & SIM 2 (dual-SIM)
Rrjeti 3G HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100
Rrjeti 4G LTE 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 46, 48, 66 – A2643, A2644, A2645; 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 25, 26, 28, 29, 30, 32, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 46, 48, 66, 71 – A2484, A2641
HARDUERI
Procesori Hexa-core (2×3.22 GHz + 4xX.X GHz)
Memoria e sistemit (RAM) 6 GB RAM
Kapaciteti (hapësira) 256 GB
Kapaciteti maksimal që përdoret nga shfrytëzuesi
Kartela për memorie Jo

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Apple iPhone 13 Pro Max 256GB – Silver | Blue | Gold | Graphite”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

x