Shporta ime0

0.00
Në shportë janë 0 item(s) artikuj
Subtotal: 0.00
Në stok

AJËRNGROHËS BOSCH EASY HEAT 500

69.00

Pikat kryesore të produktit

AJËRNGROHËS BOSH EASY HEAT 500

Ky ajërngrohës me madhësi kompakte ju lejon ta përdorni me siguri. EasyHeat 500 ka një dizajn të lehtë, kompakt dhe një zonë të rehatshme të kapjes për punë të lehtë dhe ergonomike. Ndërfaqja e thjeshtë e përdoruesit ka dy butona të vendosjes së temperaturës për të zgjedhur lehtësisht mënyrën e duhur në varësi të aplikimit. Përveç kësaj, ajo gjithashtu ofron një shpinë të gomuar, rezistente ndaj rrëshqitjes dhe i jep veglës qëndrueshmëri dhe stabilitet të shtuar. Pistoleta për ngrohje mund të trajtojë shumë detyra të tilla si heqja e bojës, shkrirja e tubave të ujit, eliminimi i barishteve të këqija, tkurrja e kabllove dhe për projekte të ndryshme varësisht prej kreativitetit tuaj.

Kapaciteti marrës nominal 1.600 W
Temperatura e punës 300’ – 500’
Korrenti I ajrit 240– 450 l/min
Pesha 0.47 kg

Blej tani
Kategoria:

Përshkrim

AJËRNGROHËS BOSH EASY HEAT 500

Ky ajërngrohës me madhësi kompakte ju lejon ta përdorni me siguri. EasyHeat 500 ka një dizajn të lehtë, kompakt dhe një zonë të rehatshme të kapjes për punë të lehtë dhe ergonomike. Ndërfaqja e thjeshtë e përdoruesit ka dy butona të vendosjes së temperaturës për të zgjedhur lehtësisht mënyrën e duhur në varësi të aplikimit. Përveç kësaj, ajo gjithashtu ofron një shpinë të gomuar, rezistente ndaj rrëshqitjes dhe i jep veglës qëndrueshmëri dhe stabilitet të shtuar. Pistoleta për ngrohje mund të trajtojë shumë detyra të tilla si heqja e bojës, shkrirja e tubave të ujit, eliminimi i barishteve të këqija, tkurrja e kabllove dhe për projekte të ndryshme varësisht prej kreativitetit tuaj.

Kapaciteti marrës nominal 1.600 W
Temperatura e punës 300’ – 500’
Korrenti I ajrit 240– 450 l/min
Pesha 0.47 kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “AJËRNGROHËS BOSCH EASY HEAT 500”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

x